• +48 724 586 741
  • info@podolinstud.com

McCartney's Angelina

Spokojna i urocza klacz maści siwo-srokatej z pozytywnym wynikiem testów DNA na obecność genu srebrnego (silver). Urodzona w Wielkiej Brytanii, importowana do Polski w 2016 jako jedna z pierwszych klaczy hodowlanych. 

Odziedziczyła ona po swoich rodzicach nie tylko świetny eksterier, ale także niezwykłą charyzmę.
Aniela swój przydomek zyskała nie tylko dzięki białemu odcieniowi sierści, ale także poprzez otaczającą ją aurę spokoju i wrażliwości. 

Jej ojciec San Cler Cardinal został wielokrotnie premiowany i nagradzany na licznych wystawach i konkurencjach ujeżdżeniowych w Wielkiej Brytanii: TOYS Champion StallionTGCA Quest ChampionNWPCA Supreme ChampionTSR Showing Finals Supreme ChampionNorthern Counties Pony Of The Year ChampionAnglesey County Coloured Champion.

Jej brat (po tym samym ojcu), syn naszej Milki (Demi), McCartney's Balios jest jednym z najlepiej utytułowanych ogierów w Anglii i Szkocji w latach 2015-2018. 

Matką Anieli jest McCartney's Highland Princess "Sky" - jedna z najlepszych klaczy wyhodowanych w cenionej na całej świecie hodowli McCartney Stud, wnuczka sławnego Old Blue and White Horse, który jest głównym fundamentem większości linii tzw "stepping cob'ów".

Jej potomstwo dziedziczy po niej piękną głowę, jedwabne szczoty i obszerny ruch. Jej pierwszy syn, Podolin Blissful Horizon został sprzedany do Danii jako przyszły reproduktor.

Brat Anieli, McCartney's Wow Factor, jest naszym przyszłościowym głównym reproduktorem.

Pełne imię: McCartney's Angelina

Płeć: Klacz

Data urodzenia: 2014

Wzrost: 13.2hh / 136cm

Maść: Siwo-srokata (Aa EE nG nZ nT)


Drzewo genealogiczne


McCartney's Angelina


2014 mare - 13.2hh
Blue and white

San Cler Cardinal "Clive"

2011 stallion - 13.2hh
Silver bay & white

McCartney's Highland Princess "Sky"

2002 mare - 14.1hh
Blue & white

Sundance

Stallion
Silver

San Cler Tango

1997 mare
Silver black & white

Tyson

Stallion 
Bay & white

Pretty Girl

Mare
Blue & white

Potomstwo