• +48 724 586 741
  • info@podolinstud.com

McCartney's Ziva

Ziva jest jedną z dwóch pierwszych klaczy importowanych do Podolina z myślą o założeniu hodowli koni rasy Gypsy Cob. Przyjechała do nas jako 8 miesiączny odsadek kradnąc serce wielu odwiedzających.

Jej pięknie wyprofilowana mała głowa z wyraźnym okiem bez wątpienia przyciągają uwagę. Mocny kark i grzbiet, głęboka i szeroka klatka piersiowa, rozłupany zad - wszystkie te cechy zamknięte w przepięknych proporcjach tworzą z niej pięknego coba o ciężkiej budowie zachowującego charmonię tzw "show quality".
Jej piękna jelenia maść jelenia jest wspaniałym bonusem.

Ziva jest siostrą (od strony ojca) naszego młodego i przyszłościowego ogiera Imperial Topaza oraz (od strony matki) naszej klaczy McCartney's Bluebell. Z obu stron w jej rodowodzie znaleźć możemy wiele znanych i fundamentalnych dla tej rasy cobów takich jak: The Lion King, Old Henrys Horse, The Road Sweeper, Old Coal Horse, Eddie Allock Black HorseThe Lob Eared Horse, Old Pat & Jim of San Cler.

W 2019 dała nam swojego pierwszego źrebaka Podolin Candied Crystal - potężnego ogierka maści cremello, który obecnie przebywa na Wegrzech.
Jej drugi syn Podolin Dainty Sapphire został w naszej hodowli jako przyszły reproduktor.

Jako nasz wychowanek znalazła wielu swoich zwolenników. Na codzień pracująca jako koń szkółkowy jest wspaniałym zrównoważonym koniem nadającym się zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych jeźdźców. 

Pełne imię: McCartney's Ziva

Płeć: Klacz

Data urodzenia: 2015

Wzrost: 14.1hh / 144cm

Maść: Jelenio-srokata (Aa Ee nCR TT)


Drzewo genealogiczne


McCartney's Ziva


2015 mare - 14.1hh
Buckskin and white

Hilton

2012 stallion - 14.1hh
Buckskin & white

McCartney's Rose

2005 mare - 13.2hh
Bay & white

San Cler Toby

2005 stallion - 13.2hh
Buckskin & white

Patch

Mare
Black & white

McCartney's Highland Prince "Cookie"

2000 stallion - 14hh
Black & white

Daisy

Mare
Bay & white

Potomstwo