• +48 724 586 741
  • info@podolinstud.com

Podolin Caramel Aurum

Podolin Caramel Aurum znany w stajni jako Karolek, to drugi urodzony w tym roku ogierek o podwójnym rozjaśnieniu - karym przydymionym. 

Jego matka Amy (Coates Yellow Girl) została przez nas importowana w 2018. Sprawdzona klacz hodowlana pozostawiająca po sobie wspaniałe źrebięta. Przyjechała do nas będąc źrebna perłowym ogierem Banoffeem, który jest synem reproduktora Property Horse - słynny wśród hodowców romskich, ponieważ swoje imię zyskał po tym, jak został zakupiony/wymieniony za posiadłość.

Karolek swój przydomek zyskał po jednym z wolontariuszy pomagających w naszej stajni, który szczególną troską darzył Amy podczas ciąży. 

Ogierek poprzez codzienny kontakt z dziećmi stał się źrebakiem bardzo ufnym, przyjacielskim i zawsze szukającym kontaktu z najmłodszymi.

Mocny kark, krótki grzbiet, piękny krągły zad z wysoko osadzonym ogonem to cechy, którymi szczególnie łapie za oko. A dzięki podwójnemu genowi kremowemu CR/CR przy krzyżowaniu z klaczami o podstawowych maściach, daje zawsze gwarancje źrebiąt o umaszczeniu palomino, jelenim lub karym przydymionym. 

SPRZEDANY

Pełne imię: Podolin Caramel Aurum

Płeć: Ogierek

Data urodzenia: 09.05.2019

Wzrost: Estimated 13.3-14hh / 140cm

Maść: Kremowo-przydymiony srokaty (Ee CrCr nW20 nT)


Drzewo genealogiczne